Wirtualne biuro w stolicy za mniej niż 100 PLN miesięcznie

W ciągu zaledwie kilku lat istotnie zmienił się model prowadzenia wielu firm, szczególnie jeżeli skupiają się na działalności online. Dotyczy to zarówno usług, jak i e-commerce. Popularyzacja pracy zdalnej pozwoliła firmom uniknąć konieczności posiadania przestronnych pomieszczeń biurowych i przyczyniła się do oszczędności czasu pracowników na dojazdach do pracy.

 1. Jak działa wirtualne biuro?
 2. Wirtualne biura w Warszawie
 3. Jakie korzyści daje adres wirtualny?
 4. Biura wirtualne dla wymagających klientów

O ile jednak w wielu firmach taki model rzeczywiście doskonale się sprawdza i pozwala uzyskać świetne efekty, to wciąż przydaje się posiadanie stacjonarnego adresu. Skoro jednak pracownicy pracują zdalnie, to czy firma powinna ponosić wysokie koszty związane z wynajmem biura? Zdecydowanie nie! Wystarczy, że zdecyduje się na wirtualne biuro, aby mogła korzystać z prestiżowego adresu, obsługi poczty (w tym również skanowania dokumentów i przesyłania ich na wskazany adres e-mail) oraz wielu innych korzyści.

Sprawdź, dlaczego wirtualne biura są wybierane przez małe i średnie firmy z całego kraju oraz gdzie można znaleźć atrakcyjną ofertę.

centrum Warszawy

Jak działa wirtualne biuro?

Nawet jeżeli prowadzenie działalności nie wymaga posiadania fizycznej lokalizacji, to jednak nie da się całkowicie wyeliminować sytuacji, w których posiadanie adresu jest niezbędne. Przykładem może być odesłanie paczki przez klienta lub wysłanie pisma z urzędu skarbowego. W takim przypadku biuro wirtualne świetnie rozwiązuje problem, bo nie dość, że poinformuje przedsiębiorcę o tym, że czeka na niego nowa poczta, to w razie potrzeby zeskanuje jej treść i prześle na maila.

Trzeba też pamiętać, że nawet najlepsza firma zatrudniająca doświadczonych specjalistów i oferująca świetne usługi będzie źle postrzegana, jeżeli na jej stronie internetowej lub w popularnych bazach firm nie będzie żadnych informacji o adresie. Może to odstraszyć wielu potencjalnych klientów i partnerów biznesowych przed nawiązaniem współpracy.

Wirtualne biura w Warszawie

Wirtualne biuro Warszawa daje każdemu zainteresowanemu przedsiębiorcy możliwość korzystania z adresu, którego mogłaby pozazdrościć niejedna firma. Osoby chcące skorzystać z wirtualnych biur mogą wybrać jeden z trzech adresów w stolicy:

 • ul. Złota 7
 • Al. Jerozolimskie 85
 • Mazowiecka 11

Jak widać, wszystkie te lokalizacje znajdują się w samym centrum Warszawy. Trudno więc o lepszy wybór, szczególnie jeżeli chce się zrobić dobre wrażenie na klientach. Pomimo licznych korzyści, z jakimi wiąże się adres na siedzibę firmy Warszawa oraz doskonałej lokalizacji, usługa dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najtańszy pakiet wirtualnego biura od VSL-System Warszawa kosztuje 59 złotych miesięcznie. Wystarczy zapłacić nieco ponad 700 złotych, aby można było na cały rok zyskać własne wirtualne biuro w Warszawie.

Jakie korzyści daje adres wirtualny?

Czy w każdej sytuacji opłaca się korzystać z wirtualnego adresu? W celu podjęcia decyzji warto zapoznać się z wadami i zaletami takiego rozwiązania.

Wirtualne biura Warszawa Śródmieście mają wiele zalet, co zresztą regularnie chwalą sobie przedsiębiorcy korzystający z takich ofert. Najważniejsze z nich:

 • ogromna oszczędność kosztów – zamiast płacić kilka tysięcy za biuro, z którego ze względu na pracę zdalną korzysta coraz mniej osób, wystarczy zapłacić kilkadziesiąt złotych, aby mieć dostęp do bieżącej obsługi poczty i adresu.
 • możliwość budowania profesjonalnego wizerunku – nawet w przypadku firm działających online kontrahenci często sprawdzają na mapach Google, gdzie znajduje się siedziba firmy. Możliwość uzyskania adresu w samym centrum Warszawy może więc pomóc w budowaniu profesjonalnego wizerunku i to niezależnie od tego, jakie są możliwości finansowe firmy.
 • łatwe skalowanie biznesu – wirtualne biura rozwiązują problem związany z koniecznością posiadania i utrzymywania biura w konkretnym kraju, co może na przykład wynikać z przepisów związanych z rejestrowaniem spółek. W razie potrzeby można również łatwo otworzyć dodatkowe biura wirtualne.
 • możliwość dostosowania oferty do swoich potrzeb – standardowa oferta na wirtualne biura Warszawa Centrum została przygotowana w taki sposób, aby odpowiadała potrzebom większości przedsiębiorców. W razie potrzeby można ją jednak zmodyfikować i dzięki temu zyskać numer stacjonarny, dostęp do sali spotkań, pomoc w założeniu fundacji, prowadzenie księgowości i wiele innych usług.

Jednocześnie biura wirtualne nie zapewniają stałego fizycznego miejsca do pracy. Na dobrą sprawę jest to jedyna niedogodność, z jaką mogą się spotkać przedsiębiorcy.

Warszawa Śródmieście

Biura wirtualne dla wymagających klientów

Jak widać wirtualne biura w Warszawie, można polecić każdemu, kto myśli o prowadzeniu działalności gospodarczej i nie potrzebuje dostępu do fizycznej lokalizacji. Decydując się na wynajem adresu na wirtualne biuro Złota, można zyskać nie tylko wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji, ale również pomoc w rejestracji firmy oraz wsparcie przydatne podczas prowadzenia działalności gospodarczej. W podobny sposób działają wirtualne biuro Jerozolimskie oraz Mazowiecka.

Przeczytaj również